VÁŽENÍ RODIČE, MILÉ DĚTI,

V TÉTO NEJISTÉ SITUACI NA VÁS VŠECHNY MYSLÍME.

I KDYŽ MÁME NEPLÁNOVANÉ PRÁZDNINY A ZÁPIS DĚTÍ DO ZÁKLADNÍ ŠKOLY BUDE BEZ JEJICH PŘÍTOMNOSTI, NEZAPOMÍNEJTE NA JEJICH PŘÍPRAVU. PŘEČTĚTE SI „DESATERO PRO RODIČE PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ“               A DOPILUJTE POTŘEBNÉ. SPOUSTU PRACOVNÍCH LISTŮ NAJDETE NA INTERNETU.

NEZAPOMÍNEJTE SI DOMA S DĚTMI ZPÍVAT, ČÍST SI POHÁDKY A POVÍDAT SI O NICH, TRHAT PAPÍR, STŘÍHAT, MALOVAT, KRESLIT, MODELOVAT, LEPIT A HLAVNĚ SI HRÁT A SMÁT SE!!!

MĚJTE SE V MEZÍCH MOŽNOSTÍ KRÁSNĚ, PŘEJEME VÁM PEVNÉ ZDRAVÍ A NA BRZKOU SHLEDANOU.

CELÁ RODINA SI HRAJE DOMA

LENOŠENÍ U TELEVIZE BYLO DOST!!!

URČITĚ JE NAŠIM MALÝM „ŠKOLKÁČKŮM“ LÍTO, ŽE NEMAJÍ ÚKOLY NA DOMA, JAKO JEJICH SOUROZENCI ZE ŠKOLY. POMŮŽEME JIM, ABY SE I ONI, CÍTILI DŮLEŽITĚ.

MAMKO, TAŤKO, NAJDĚTE NĚJAKOU BÁSNIČKU, KTEROU SE S DĚTMI DOMA VŠICHNI NAUČÍTE. K BÁSNIČCE NAMALUJTE SPOLEČNĚ NA PAPÍR A4 OBRÁZEK. AŽ SE SEJDEME VE ŠKOLCE, TAK SI UDĚLÁME KRÁSNÝ TÝDEN PLNÝ BÁSNIČEK. PODLE OBRÁZKŮ BUDEME POZNÁVAT, O ČEM BÁSNIČKA ASI BUDE…

PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ CHVILKY, KTERÉ PROŽIJETE SE SVÝMI DĚTMI.