AKCE NA MĚSÍC ÚNOR

• 4. 2. LOGOPED V MŠ

• 5. 2. – SEZNÁMENÍ S „LÉKÁRENSKOU PROFESÍ“ - akce dopoledne pro děti. Paní Bratršovská společně s paní magistrou z lékárny nám do školky přijde představit své povolání. V případě, že by nám i ostatní rodiče chtěli představit ve školce svoji práci – rády Vás zde uvítáme

• 6. 2., 20. 2. a 27. 2.LYŽAŘSKÝ KURZ pro přihlášené děti. Prosíme, řiďte se instrukcemi od Ski Fanatic, které Vám přicházejí na email.

Rodiče si v den kurzu přivedou své děti na zastávku před zámek. Odjezd je v 7:30 hodin. Svačina bude ve školce odhlášena. Do batůžku dětem prosím dejte svačinu a pití v dobře uzavíratelné lahvi. S dětma pojede paní učitelka, která je po příjezdu do Chroustovic odvede do školky.

• KONZULTAČNÍ HODINY PRO RODIČE PŘEDŠKOLÁKŮ - podrobnější informace prosím čtěte na nástěnkách jednotlivých tříd

• 26. 2. - KARNEVAL – akce dopoledne pro děti. Prosíme, přiveďte nám děti do třídy ustrojené v karnevalových kostýmech.