AKCE NA MĚSÍC BŘEZEN

VŠECHNY AKCE JSOU ZRUŠENY!!!

• 2. 3. LYŽAŘSKÝ KURZ pro přihlášené děti. Prosíme, řiďte se instrukcemi od Ski Fanatic, které Vám přicházejí na email.

Rodiče si v den kurzu přivedou své děti na zastávku před zámek. Odjezd je v 7:30 hodin. Svačina bude ve školce odhlášena. Do batůžku dětem prosím dejte svačinu a pití v dobře uzavíratelné lahvi. S dětma pojedou paní učitelky, které je po příjezdu do Chroustovic odvedou do školky.

• 5. 3.LYŽAŘSKÝ KURZ pro přihlášené děti. Prosíme, řiďte se instrukcemi od Ski Fanatic, které Vám přicházejí na email.

Rodiče si v den kurzu přivedou své děti na zastávku před zámek. Odjezd je v 7:00 hodin. Svačina i oběd budou ve školce odhlášeny. Do batůžku dětem prosím dejte svačinu a pití v dobře uzavíratelné lahvi. S dětma pojedou paní učitelky. O předpokládaném příjezdu před ZŠ budete informováni formou SMS.

• 9. 3. – NÁVŠTĚVA CHROUSTOVICKÉ KNIHOVNY

• 11. 3. - divadlo ŠEHEREZÁDA – ve školce. Zahraje nám pohádku „Jak kůzlátka přechytračila lišku“.  Ze zálohy Vám bude odečteno 50,- Kč.

• 13. 3. - Šemberovo divadlo – Vysoké Mýto

„ČERT A KÁČA“ – pojedou Středňáci a Předškoláci. Ze zálohy Vám bude odečteno 72,- Kč. (60,- Kč vstupné + 12,- Kč jízdné). Ze školky odcházíme nejpozději v 6:45 hodin. Můžete nám děti přivést na zastávku před zámek do 7:00 hodin. Svačina bude ve školce odhlášena. Dětem prosím dejte s sebou do batůžku svačinu, pití do dobře uzavíratelné lahve a pláštěnku (podle počasí).

• 16. 3. – ZRAKOVÝ SCREENING – pouze pro přihlášené děti. V tento den přineste dětem zdravotní průkaz a ve třídě zaplaťte 150,- Kč.

• 19. 3. - NÁVŠTĚVA PŘEDŠKOLÁKŮ V 1. TŘÍDĚ ZŠ

• 20. 3. - VYNÁŠENÍ MORANY – akce pro děti dopoledne

• 24. 3. - PŘEDNÁŠKA "ŠKOLNÍ ZRALOST" - je určena pro všechny rodiče. Přednášet bude Mgr. Jaroslava Melezinková ze speciálně pedagogického centra Skuteč. Je zcela zdarma.

• LOGOPED VE ŠKOLCE – datum bude upřesněno