Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí ředitelky ZŠ TGM a MŠ Chroustovice a po dohodě se zřizovatelem, vám oznamujeme, že provoz MŠ bude opět obnoven 25. 5. 2020.

MIMOŘÁDNÁ PRAVIDLA PRO POBYT DĚTÍ V MŠ CHROUSTOVICE OD 25. 5. 2020 DO ODVOLÁNÍ

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ PŘI OTEVÍRÁNÍ MŠ

JAK SI SPRÁVNĚ UMÝT RUČIČKY

Paní učitelka Daniela Štěrbová odchází na mateřskou dovolenou a na její místo

od 25. 5. 2020 nastupuje

paní učitelka Mgr. Vladislava Dolníková.

Ahoj kamarádi!!!

Jak se máte? Doufáme, že dobře, že si užíváte sluníčkových dnů, pomáháte rodičům a nezlobíte :))).

Jestlipak už umíte nějakou hezkou básničku a namalovali jste k ní obrázek? To bude krása, až si básničky poslechneme a obrázky prohlédneme.

Všimli jste si, že maminka s tatínkem toho teď mají hodně na práci? Máme pro vás další úkol :))). Poproste rodiče, aby vás vyfotili, jak doma nebo na zahrádce pomáháte a fotografii (klidně i víc) nám poslali do školky (mschroustovice@centrum.cz). Fotografie najdete ve fotogalerii.

A co vy, naši předškoláci? Jestlipak jste ve vaší poštovní schránce našli sešity „Předškoláka“? Věříme, že v nich pilně pracujete a připravujete se na školu.

Je nám, po vás, moc a moc smutno. Snad se brzy uvidíme. Mějte se krásně.

Vaše paní učitelky Jitka, Verča, Monča a Danča. :)))

msui

n

VÁŽENÍ RODIČE, MILÉ DĚTI,

V TÉTO NEJISTÉ SITUACI NA VÁS VŠECHNY MYSLÍME.

I KDYŽ MÁME NEPLÁNOVANÉ PRÁZDNINY A ZÁPIS DĚTÍ DO ZÁKLADNÍ ŠKOLY BUDE BEZ JEJICH PŘÍTOMNOSTI, NEZAPOMÍNEJTE NA JEJICH PŘÍPRAVU.

PŘEČTĚTE SI „DESATERO PRO RODIČE PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ“              A DOPILUJTE POTŘEBNÉ. SPOUSTU PRACOVNÍCH LISTŮ NAJDETE NA INTERNETU.

NEZAPOMÍNEJTE SI DOMA S DĚTMI ZPÍVAT, ČÍST SI POHÁDKY A POVÍDAT SI O NICH, TRHAT PAPÍR, STŘÍHAT, MALOVAT, KRESLIT, MODELOVAT, LEPIT A HLAVNĚ SI HRÁT A SMÁT SE!!!

MĚJTE SE V MEZÍCH MOŽNOSTÍ KRÁSNĚ, PŘEJEME VÁM PEVNÉ ZDRAVÍ A NA BRZKOU SHLEDANOU.

CELÁ RODINA SI HRAJE DOMA

LENOŠENÍ U TELEVIZE BYLO DOST!!!

URČITĚ JE NAŠIM MALÝM „ŠKOLKÁČKŮM“ LÍTO, ŽE NEMAJÍ ÚKOLY NA DOMA, JAKO JEJICH SOUROZENCI ZE ŠKOLY. POMŮŽEME JIM, ABY SE I ONI, CÍTILI DŮLEŽITĚ.

MAMKO, TAŤKO, NAJDĚTE NĚJAKOU BÁSNIČKU, KTEROU SE S DĚTMI DOMA VŠICHNI NAUČÍTE. K BÁSNIČCE NAMALUJTE SPOLEČNĚ NA PAPÍR A4 OBRÁZEK. AŽ SE SEJDEME VE ŠKOLCE, TAK SI UDĚLÁME KRÁSNÝ TÝDEN PLNÝ BÁSNIČEK. PODLE OBRÁZKŮ BUDEME POZNÁVAT, O ČEM BÁSNIČKA ASI BUDE…

PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ CHVILKY, KTERÉ PROŽIJETE SE SVÝMI DĚTMI.

Naše mateřská škola byla postavena v 80. letech minulého století. Nachází se nedaleko kostela sv. Jakuba a renesančního zámku.

Provoz byl zahájen na podzim 1977.

V roce 2009 prošla mateřská škola rozsáhlou rekonstrukcí - především zhotovením valbové střechy, nové fasády, výměny oken, topení a zateplení celého objektu.

Mateřská škola je dvoutřídní se samostatnou jídelnou a kuchyní.

Kapacita 56 dětí