msui

VÁŽENÍ RODIČE, MILÉ DĚTI,

V TÉTO NEJISTÉ SITUACI NA VÁS VŠECHNY MYSLÍME.

I KDYŽ MÁME NEPLÁNOVANÉ PRÁZDNINY A ZÁPIS DĚTÍ DO ZÁKLADNÍ ŠKOLY BUDE BEZ JEJICH PŘÍTOMNOSTI, NEZAPOMÍNEJTE NA JEJICH PŘÍPRAVU.

PŘEČTĚTE SI „DESATERO PRO RODIČE PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ“              A DOPILUJTE POTŘEBNÉ. SPOUSTU PRACOVNÍCH LISTŮ NAJDETE NA INTERNETU.

NEZAPOMÍNEJTE SI DOMA S DĚTMI ZPÍVAT, ČÍST SI POHÁDKY A POVÍDAT SI O NICH, TRHAT PAPÍR, STŘÍHAT, MALOVAT, KRESLIT, MODELOVAT, LEPIT A HLAVNĚ SI HRÁT A SMÁT SE!!!

MĚJTE SE V MEZÍCH MOŽNOSTÍ KRÁSNĚ, PŘEJEME VÁM PEVNÉ ZDRAVÍ A NA BRZKOU SHLEDANOU.

CELÁ RODINA SI HRAJE DOMA

LENOŠENÍ U TELEVIZE BYLO DOST!!!

URČITĚ JE NAŠIM MALÝM „ŠKOLKÁČKŮM“ LÍTO, ŽE NEMAJÍ ÚKOLY NA DOMA, JAKO JEJICH SOUROZENCI ZE ŠKOLY. POMŮŽEME JIM, ABY SE I ONI, CÍTILI DŮLEŽITĚ.

MAMKO, TAŤKO, NAJDĚTE NĚJAKOU BÁSNIČKU, KTEROU SE S DĚTMI DOMA VŠICHNI NAUČÍTE. K BÁSNIČCE NAMALUJTE SPOLEČNĚ NA PAPÍR A4 OBRÁZEK. AŽ SE SEJDEME VE ŠKOLCE, TAK SI UDĚLÁME KRÁSNÝ TÝDEN PLNÝ BÁSNIČEK. PODLE OBRÁZKŮ BUDEME POZNÁVAT, O ČEM BÁSNIČKA ASI BUDE…

PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ CHVILKY, KTERÉ PROŽIJETE SE SVÝMI DĚTMI.

Naše mateřská škola byla postavena v 80. letech minulého století. Nachází se nedaleko kostela sv. Jakuba a renesančního zámku.

Provoz byl zahájen na podzim 1977.

V roce 2009 prošla mateřská škola rozsáhlou rekonstrukcí - především zhotovením valbové střechy, nové fasády, výměny oken, topení a zateplení celého objektu.

Mateřská škola je dvoutřídní se samostatnou jídelnou a kuchyní.

Kapacita 56 dětí