ŘÍJEN

• 4. 10. od 8:30 hod. – FOTOGRAF VE ŠKOLCE

- VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ –

Oblečení (včetně obuvi) na focení dětem připravte do šatny. Nejlépe ho pověste na podepsané ramínko, nebo v tašce v šatně na značku.

Na svačinu budeme odcházet již v 7:50 hodin – přiveďte nám děti včas!!!

Pozorně si pročtěte cenovou nabídku s počtem kusů fotografií v sérii.

• 5. 10. od 16:00 hod. DRAKIÁDA – akce s rodiči – bližší informace na plakátu v MŠ

• 7., 14. a 21. 10. – PLAVECKÝ VÝCVIK

Plavecký výcvik je určen pouze pro „Předškoláky“- zelení a „Středňáky“- modří. Na plavání se jezdí linkovým autobusem. Za každou lekci Vám bude ze zálohy odečteno jízdné – 12,- Kč. Cena plaveckého výcviku se bude platit až po jeho ukončení.

Ze školky odcházíme nejpozději v 6:45 hodin. Můžete nám děti přivést na zastávku před zámek do 7:00 hodin.

Svačina bude ve školce odhlášena. Dětem prosím dejte s sebou do batůžku svačinu, pití do dobře uzavíratelné lahve, plavky (musí mít opravdu plavky, ve spodním prádle je do bazénu nepustí), ručník, hřeben, igelitovou tašku (na mokré plavky a ručník) a pláštěnku (podle počasí). Holčičky musí mít v bazénu sepnuté vlasy gumičkou.

Podle platných informací, děti z MŠ nemusí mít v autobuse roušku. Pro nepředvídatelnou událost, dětem roušku v sáčku do batůžku přibalte.

• 8. 10. DIVADLO JÓJO VE ŠKOLCE – „PALEČKOVO DOBRODRUŽSTVÍ“ – ze zálohy bude odečteno 65,- Kč

• 11. 10. 14:30 - 15:30 hod. - LOGOPED V MŠ – Mgr. Houdková zápis pro všechny děti, které mají zájem o logopedii v MŠ

• 18. 10. 14:30 - 15:30 hod. - LOGOPED V MŠ – Mgr. Houdková

• 19. 10. - ŠEMBEROVO DIVADLO VE VYSOKÉM MÝTĚ – „O PRINCEZNĚ, KTERÁ RÁČKOVALA“ – Předškoláci - zelení a Středňáci – modří, navštíví divadelní představení ve Vysokém Mýtě. Ze zálohy bude odečteno 82,- Kč. (70,- Kč vstupné + 12,- Kč jízdné).

Ze školky odcházíme nejpozději v 6:45 hodin. Můžete nám děti přivést na zastávku před zámek do 7:00 hodin.

Svačina bude ve školce odhlášena. Dětem prosím dejte s sebou do batůžku svačinu, pití do dobře uzavíratelné lahve, roušku v sáčku (a pláštěnku – podle počasí).